SHARE

V čínskej tradícii je červená farbou šťastia, taktiež symbolizuje lásku a erotiku. Červená pôsobí vznešene, preto ju často používali mocní tohoto sveta k tomu, aby vzbudzovali úctu a obdiv. Ďalším významom červenej je energia,  pretváranie a prenikanie vpred. Symbolizuje vzburu, prevrat a revolúciu. Červená farba zvyšuje pulz, krvný tlak a rýchlosť dýchania. Páry, ktoré si zvolia červenú za dominantnú farbu na svojej výzdobe, sú silné energické osobnosti plné života, impulzívne či dokonca agresívne. Červená vzbudzuje aj chuť do jedla, sexuálny apetít, zvyšuje hlasitosť reči a podnecuje k agresívnemu správaniu. Je veľmi dominantná, preto na výzdobe pôsobí božsky. Pozrite si pár tipov, ako to krásne môže vyniknúť, ak to správne navrhnete.

color-wedding-venue-decoration-ideas-with-red-balloon-arrangement-imagescervena vyzdoba nove zamky 2 (Small)6a012877361374970c0162fcf3018d970d20Guty-svadobná-výzdoba-strieborná-a-červená-prestieranie-servítkyred_wedding_theme_silver_beesvadba-bardejov-cervena-svadobna-vyzdobawedding-details-reception-decor-inspiration-by-jerri-woolworth-red-gold-tablescape.originalWedding_-Valentine_s_Day_2-14-10_Head_Table_w-Ceiling_No_Lights_4x6

SHARE
Previous articleBiele svadobné kytice nezaniknú popri šatách!
Next articleSvadobná etiketa
Absolventka Prešovskej univerzity v Prešove. Aktívne prispieva svojimi článkami na internetové fóra a niektoré jej príspevky boli publikované aj v časopisoch. Zaujíma sa o literatúru a poéziu, má rada výtvarné umenie a z osobností ju najviac oslovil filozof John Locke.