SHARE
Zdroj_ Freeimages.com

Pred svojím najkrajším dňom by ste nemali vynechať niektoré zo svadobných veľtrhov. Od začiatku roka putujú výstaviska po rôznych mestách Slovenska. Určite sa dostanú aj k vám. Ak nie, za rozprávkovým svetom neviest „pocestujte“. Prinášame vám tipy na niektoré z nich. Uskutočnia sa už tento mesiac.

Zdroj: freeimages.com
Zdroj: freeimages.com

Prečo ísť na svadobnú výstavu?

Zistíte, čo je trendy, nakúpite s výhodnou zľavou a dostanete sa do svadobnej nálady. Prechádzka touto bielou rozprávkou vám ukáže rôzne strihy, dĺžky, materiály šiat, ale i závoje. Prevedie vás svetom kompletnej výbavičky nevesty. Aj ak ste si mysleli, že už všetko na svojom zozname máte, ukáže sa, že nie. Svadobný veľtrh je lepší než zoznam nevesty. Nezabúda však ani na ženíchov. Štýlové obleky, fraky, kravaty, motýliky, topánky alebo má váš milý radšej tenisky? Výstaviska ponúkajú bohatý výber svadobných obrúčok, či manžetových gombíkov pre ženíchov. Ak ste sa nerozhodli zatiaľ pre farbu vašej výzdoby, inšpirujete sa tu tiež. Najlepší flóristi tvoria umelecké diela zo živých kvetín priamo pred vašimi očami.

FreeImages_Com
Zdroj: freeimages.com

V marci sa môžete tešiť na Výstavu Svadby, ktorá bude 8. 3. v Košiciach v Hoteli Centrum. Žilinčania si môžu vychutnať 14. 3. svadobné lahôdky v Hoteli Slovakia. Na druhý deň 15. 3. čaká Trenčín svadobná atmosféra v Hoteli Elizabeth. Trnavské nevesty sa môžu inšpirovať svadobnými vychytávkami 21. 3. v Hoteli Holiday Inn.