SHARE

Mnohí z Vás možno uvažujú nad miestom  svadobného fotenia možno viac ako nad ostatnými svadobnými náležitosťami. Každý by sa predsa v taký významný deň chcel zvečniť v čo najkrajšom prostredí. A pritom niekedy drahé fotenie v luxusnom kaštieli či zámku nevypáli tak, ako by Ste si predstavovali, a keď potom vidíte fotky Ste sklamaní.

Fotenie v prírode  dýcha romantikou a okrem iného je aj ihneď dostupnou a najlacnejšou formou pre skvelé pozadie. S výborným fotografom, ktorého ukážkový fotobook si pozrite radšej skôr ako si ho rezervujete, dokážete divy. Fotenie na lúke či v lese pritom vôbec nemusí byť nuda. Pozrite si fotky, kde vynikne príroda i Vy. Stačí tak málo, a fotografie pritom vyzerajú skvelo. Možno sa necháte inšpirovať práve niektorým párom, a nafotíte zaujímavé či možno až umelecké obrázky.

artistic-shot-of-a-bride-and-a-groom-600x375

usLTofVxpv197b5b4ca0c2ed96989a63dc6cbe38e8f030-bride-groom-walking-trees-forest-colorado416linzey_peter1banner-home-02fun-alternative-wedding-photos-rustic-jumping-in-puddles-pose_grandebutterfly-styled-06Rachel Thurston and Twig & Twinebride-groom-kissing-photographs-by-anjuli


DIY-Glitter-Wedding-Ideas-Inspiration-12-2funnywedding5new-forest-wedding-photography-homepage-13

SHARE
Previous articleAko elegantne ozdobiť svadobné auto
Next articleOzdoby do vlasov- dovolené je (takmer) všetko
Absolventka Prešovskej univerzity v Prešove. Aktívne prispieva svojimi článkami na internetové fóra a niektoré jej príspevky boli publikované aj v časopisoch. Zaujíma sa o literatúru a poéziu, má rada výtvarné umenie a z osobností ju najviac oslovil filozof John Locke.