SHARE

Biela je farbou všetkých farieb. Je symbolom čistoty a nepoškvrnenosti, hoci v čínskej a indickej tradície je táto farba farbou duchov či dokonca smrti. U nás je táto farba tradičnou svadobnou. Nevesty však čo sa týka kytíc čoraz menej siahajú po bielej, pretože nechcú aby biele kvety popri šatách tej istej farby nevynikli, či dokonca zanikli. No my Vám ukážeme, že s vhodne kombinovateľnými kvetmi  si môžete dovoliť aj bielu kyticu, a nemusíte sa báť, že by si Váš skvost v ruke nikto nevšimol. Skúsená aranžérka Vám poradí ktoré biele kvety sa hodia v zime či v lete, a aj k Vašej osobnosti- či už to budú ruže tulipány alebo kaly.

21

32054332_60022black-and-white-anemone-wedding-flowers23sk900724white-small-wedding-flowers-stephanotisWhite-Winter-Wedding-Flowers

SHARE
Previous articleSvadobná spomienka pre hostí: viete, aký suvenír darujete?
Next articleVášnivá červená
Absolventka Prešovskej univerzity v Prešove. Aktívne prispieva svojimi článkami na internetové fóra a niektoré jej príspevky boli publikované aj v časopisoch. Zaujíma sa o literatúru a poéziu, má rada výtvarné umenie a z osobností ju najviac oslovil filozof John Locke.